Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють приватні замовники, підприємства, виробники. Дана послуга потрібна в Україні. Високоякісні перевезення вантажів організує наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна замовити перевезення багажів різного типу, габаритів та обсягу. Ми даємо гарантію на високу якість послуг, результативність та комфортні ціни.

Послуги нашої фірми

Ця транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має великий практичний досвід в ​​компанії вантажних перевезень. Ми гарантуємо безпеку транспортованих цінностей, товарів, речей. Наш підприємство перебуває у Києві, перевезення багажів виконується по столиці України, а ще в інші міста держави.

У нашій організації працюють професійні вантажники, шофери, перевізники. Це професіонали, які мають значний досвід у сфері доставки вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної потужності. Дане дає можливість мінімізувати вкладення замовника. Перевезення товарівздійснюється на вигідних ситуаціях:

 • Замовити муніципальні та міжміські транспортування вантажів можливо за економічними тарифами.
 • Експлуатуються нові транспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На нашому порталі перевезення вантажів можливо купити перевезення вантажів різного типу у зручний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Окрім шофера з власним вантажним авто у Києві у нашій компанії можна замовити упаковку, складання та демонтаж, розвантаження та підняття на поверх.
 • При здійсненні автоперевезення багажу застосовуємо особливий підхід. Підбирається добрий план авто перевезення, логістика ґрунтовно продумується.
 • Вартість послуги транспортування зафіксована, не |змінюється у протягом виконання замовлення.

В числі онлайн-проектів вантажоперевезень наш сайт гранично прозоро змальовує процедуру транспортування, тарифи та умови. Щоб доставити багаж з мінімальними витратами, наш спеціаліст допоможе замовити належний вид автотранспорту. Супутня транспортування зменшує вартість вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на вигідних критеріях. Крім речей, виробів транспортний засіб може перевезти аналогічно пасажирів. Майже завжди близько з шофером залишається 2 вільні місця. Це допомагає супроводжувати вантаж. У нашій компанії можна замовити мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Таксі для вантажних транспортувань нашої команди розрізняється поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за позначеним місцем протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 пасажирів. Якщо найняти команду вантажників, то для клієнта виділяється одне містечко.
 • Таксі вантажоперевезення може транспортувати не дуже великі багажі, наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Розрахунок ціни виконується по кілометражу, що проїжджає машина, а не за витраченим періодом.

У нас можна замовити на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо речі та клієнтів з аеропорту або вокзалу, у період переїзду, товари з гіпермаркетів та будівельних магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Для того, щоб завезти речі на нове місцезнаходження, потрібна комплексна організація переїзду . Наша компанія має величезний досвід у цій частини. Наша фірма виконаємо недорого офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Ми здійснюємо переїзди за повним циклом у режимі 24/7. Наша компанія ручається, що всі рухоме майно будуть ретельно завантажені в транспорт. Протягом транспортування речової у Києві та інших мегаполісах продумується шлях. Це забезпечує швидку, захищене транспортування. У нас присутнє все необхідне, щоб перевезти офіс, магазин, промисловий об’єкт. Можна замовити заміський або квартирний переїзд за повним циклом. Всі проблеми, відповідальність за збереження речей, обладнання приймає наша компанія. Аналогічно можна замовити переїзд в інше місто.

Під час проведенні перевезення речей у Києві наша компанія застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Крім того у нашій службі транспортування є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні перевезення дають можливість поліпшити витрати клієнта. У нас можна замовити вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться придатною для споживача. Транспорт, який перевозить майно, продукти стане заїжджати заодно до декілька населених пунктів. Це значно знижує ціну послуги для споживача.

У нашій компанії можна замовити вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста країни. Наша фірма відправимо абсолютно будь-які види товарів, речі, цінні речі, за винятком небезпечних та заборонених. Наша фірма організуємо транспортування в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні вантажоперевезення можна зарезервувати для таких цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • апаратура;
 • металеві конструкції, вироби з заліза;
 • особисті приладдя;
 • меблі, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • харчові продукти;
 • багато іншого.

Вантажоперевезення у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси здійснюються дуже швидко. Ціна безпосередньо залежить від виду та обсягу вантажу, розташованості пункту прибуття, неординарності робіт з завантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з популярних послуг у великих мегаполісах стала авто перевезення. Логістика продумується з розрахунком вантажу, автотранспортної розв’язки, безпеки та деяких інших факторів. По будьякому призначенню здійснюється швидка транспортування будматеріалу, побутових приладів, меблів та інших товарів.

Як наприклад, можливо оформити замовлення на транспортування з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний для вас час. Не потрібно довго очекувати, щоб перевезти морозильник або машину для прання. В різний ділянку населеного пункту покупки будуть доставлені у короткі строки часу. У нас аналогічно можна оформити замовлення на транспортування негабаритних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми виконаємо доставку предметів меблів, влаштуємо транспортування персональних багажів, сейфів, обладнання. Вартість безпосередньо залежить від таких факторів:

 • вага та розмір предмета;
 • період виконання заявки;
 • присутність додаткових вимог у товару (тендітний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • кілометраж;
 • індивідуальні прохання замовника;
 • застосування додаткових заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Рахунок моменту організації замовлення настає з моменту приїзду автотранспортного засобу на адресу, де виконується завантаження. У нас є значний досвід вантажоперевезення неміцних, швидко псуються продуктів, предметів меблів, скляних та дзеркальних предметів. Наша фірма гарантуємо, що майно будуть привезені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні вантажоперевезення

Часом транспортувати особисті речі або продукти треба за межі України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення вантажів. Підготовка передбачає ретельного планування маршруту, складання необхідних свідоцтв. У нашій фірмі замовляють міжнародні перевезення в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від приватних та юридичних осіб.

При організації міжнародних вантажоперевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно підготувати товарну фактуру. Наші співробітники можуть правильно упакувати майно, цінні речі. Всі об’єкти надійно зміцнюються у фургоні автомобільного транспорту. Це гарантує безпеку цінностей клієнта. У процесі виконання міжнародних перевезень до Угорщини або іншої держави можна оформити замовлення такі машини:

 • мінібус — тоннажність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних вантажоперевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави розрахує наш експерт по телефону. Менеджер передбачає характеристики, обсяг багажу, специфіки маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різних цінностей, персональних речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники фірми мають значний досвід у проведенні подібних робіт. Це допомагає виключити деяких промахів. Вантажник не тільки використовує фізіологічну силу, а й розглядає точність захоплення, транспортування предметів. Досить часто спеціалістам доводиться експлуатувати підйомну апаратуру, управління якої аналогічно передбачає відповідних навичок та навичків.

У нашій компанії можна замовити послуги робітників з навантаження у Києві та інших населених пунктах України. Якщо необхідно ми надішлемо на об’єкт складських робітників, такелажників, які вірно занурять і звантажать габаритні, об’ємні багажі, товари, ретельно закріплять установки, інші матеріальні цінності у кузові. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах здійснять такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка предметів меблів та техніки по зонах;
 • упаковка;
 • розбір та монтаж меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

У нас аналогічно можна придбати навантажувально-розвантажувальні роботи у Києві та інших населених пунктах. Наша фірма виконаємо замовлення будь-який складності. У нас можна зарезервувати послуги вантажників у Києві відразу або на певне час. Оплата розраховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для оренди співробітників для транспортування житла, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Всі наші співробітники мають високу підготовку, проходять належнінавчання. Це дозволяє нам реалізовувати задачі різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням товарно-матеріальних цінностей та індивідуальних предметів їх необхідно упакувати. Це дуже зменшує шанс їх псування. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів оберігає площини від подряпин, сміття, забруднення, впливу рідкості та інших шкідливих моментів.

Дуже важливо пакувати різні частини або конструкцію повністю. Особисті майно при переїзді рекомендується упаковувати у картонні коробки для перевезення вантажів. Зсередини може враховуватися спеціальний компонент, закриває товар та речі від механічних впливів. При необхідності співробітники фірми упакують ТМЦ у суворій відповідності з діючими стандартами якості.

Ми пропонуємо безумовно пакувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу меблі, матраци, товари з тканинною та суконною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Коли вантаж специфічний, наша фірма порекомендуємо відповідні матеріали. У нас можливо вибрати упаковку в Києві наступне:

 • Картон для вантажоперевезень. Це дешевий, але міцний матеріал, який випускається на зразок куточків, коробок. Гофрокартон несприйнятливий до перевантажень, надійний та багатофункціональний. Ящики з цього сировини можливо ставити одну на іншу. Здебільшого в упаковки з картону складають посуд, маленькі побутові предмети та техніку, предмети інтер’єру, одяг, іграшки, книги і т.д.
 • Ящики з товстого гофрокартону або деревини використовують при перевезенні неміцних речей, наприклад, виробів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, і звичайно чутливої до вібрацій обладнання. Дана тара прорахована на великі напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Вид матеріалу використовується для тендітних речей, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково оберігає ТМЦ від поломок при транспортуванні у коробках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки виробів. Використовується для безпеки побутової техніки, об’єктів інтер’єру. Матеріал використовується для упаковування кухонного посуду, оргтехніки та інших елементів різного розміру.


Рекомендуем смотреть — дополнительные данные: доставка груза


Ми надамо матеріали для упаковки незначних і великих технічних рішень, предметів. Наші консультанти допоможуть підібрати кращий спосіб.

Транспортування сміття

По завершенні побудови або ремонту залишається немало сміття та відходів. Це демонтована обробка та конструкції, використані упаковки від будматеріалів і т. д. Щоб дуже швидко прибрати майданчик, замовте у нашій компанії транспортування сміття у Києві або інших містах України. Потрібно не забувати, що викидати дані відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери заборонено.

Наша фірма виконає транспортування будівельного сміття та відходів на підготовлений для цього полігон. На нашому сайті можливо замовити разову послугу або укласти контракт на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо домашні відходи, автомобільні покришки. Ми пропонуємо вигідну ціну вивезення будівельного сміття. Звертайтесь до наших працівників, щоб задати проблеми, зробити замовлення.